|
6 579 грн
|
|
6 579 грн
|
платежі
по 3 290 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 579 грн
|
|
6 579 грн
|
платежі
по 3 290 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | AOC |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | IPS |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Максимальна частота розгортки екрана | 100 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | HDR Mode |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 13001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 2 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 616.6 x 452.9 х 229.5 мм |
| Вага | 4.43 кг |
| Країна виробництва | Китай |