|
21 399 грн
|
|
21 399 грн
|
платежі
по 10 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 399 грн
|
|
21 399 грн
|
платежі
по 10 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Asus |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 144 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | QuickFit Plus |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 5мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | USB для зарядки пристроїв |
| Роз'єми | 4 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 615 x (374524) x 228 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |