|
22 599 грн
|
|
22 599 грн
|
платежі
по 11 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 599 грн
|
|
22 599 грн
|
платежі
по 11 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Asus |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | 99 DCIP3 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 5мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 2 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 612.2 x (408538) x 215 мм |
| Країна виробництва | Китай |