|
96 523 грн
|
|
96 523 грн
|
платежі
по 48 262 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
96 523 грн
|
|
96 523 грн
|
платежі
по 48 262 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Asus |
|---|---|
| Тип матриці | QDOLED |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 1 500 0001 |
| Час відгуку | 0.1мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 3 Вт |
| Особливості | USBконцентратор, Low Dimming, Безрамковий екран, VisionCare 2.0, 99 sRGB, TUV Eyesafe Certificate 2.0, 6bitFRC, Color Accuracy Low Delta E1 |
| Роз'єми | 1 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 717.3 х 602.5 х 228 мм |
| Вага | 14,2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |