|
22 299 грн
|
|
22 299 грн
|
платежі
по 11 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 299 грн
|
|
22 299 грн
|
платежі
по 11 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Asus |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 270 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 613.7 x 509.6 x 218.8 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |