|
36 999 грн
|
|
36 999 грн
|
платежі
по 18 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
36 999 грн
|
|
36 999 грн
|
платежі
по 18 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Asus |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Максимальна частота розгортки екрана | 160 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | Shadow Boost |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 25001 |
| Час відгуку | 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 2 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 716 x 496 x 214 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |