|
6 602 грн
|
|
6 602 грн
|
платежі
по 3 301 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 602 грн
|
|
6 602 грн
|
платежі
по 3 301 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Asus |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 100 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 13001 |
| Час відгуку | 1мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір з підставкою | 613 х 436 х 202 мм |
| Вага | 4.11 кг |
| Країна виробництва | Китай |