|
11 708 грн
|
|
11 708 грн
|
платежі
по 5 854 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 708 грн
|
|
11 708 грн
|
платежі
по 5 854 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Asus |
|---|---|
| Діагональ екрану | 143 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 60 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 30001 |
| Час відгуку | 5мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 613 x 436 x 202 мм |
| Вага | 5.1 |
| Країна виробництва | Китай |