|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Asus |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 100 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | Є |
| Технології поліпшення зображення | Eye Care Plus |
| Кут огляду | 178/178 |
| Контрастність | 13001 |
| Час відгуку | 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 х HDMI |
| Кріплення VESA | 75x75 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 612.3 х 433.5 х 209.8 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |