|
22 483 грн
|
|
22 483 грн
|
платежі
по 11 242 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 483 грн
|
|
22 483 грн
|
платежі
по 11 242 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Asus |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light Plus |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 15001 |
| Час відгуку | 5мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2.1 х 1.5 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 х HDMI |
| Кріплення VESA | 75x75 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 611 x 756 x 301 мм |
| Країна виробництва | Китай |