|
4 086 грн
|
|
4 086 грн
|
платежі
по 2 043 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 086 грн
|
|
4 086 грн
|
платежі
по 2 043 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BenQ |
|---|---|
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Технології поліпшення зображення | Brightness Intelligence Plus |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 30001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2.5 Вт |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 540 x 421.7 x 182.6 мм |
| Країна виробництва | Китай |