|
9 459 грн
|
|
9 459 грн
|
платежі
по 4 730 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 459 грн
|
|
9 459 грн
|
платежі
по 4 730 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BenQ |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2.5 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір з підставкою | 557.7 x 428.8 x 211.7 мм |
| Вага | 4,17 |
| Країна виробництва | Китай |