|
30 995 грн
|
|
30 995 грн
|
платежі
по 15 498 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
30 995 грн
|
|
30 995 грн
|
платежі
по 15 498 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BenQ |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 144 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | Brightness Intelligence Plus |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 2мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт, 1 х 5 Вт |
| Особливості | пульт ДУ |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 726.7 х 587.4 х 269.9 мм |
| Вага | 9.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |