|
3 929 грн
|
|
3 929 грн
|
платежі
по 1 965 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 929 грн
|
|
3 929 грн
|
платежі
по 1 965 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BenQ |
|---|---|
| Діагональ екрану | 228 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 100 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | Brightness Intelligence Plus |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 13001 |
| Час відгуку | 5мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 540 х 408 х 182 мм |
| Вага | 3.93 кг |
| Країна виробництва | Китай |