|
41 609 грн
|
|
41 609 грн
|
платежі
по 20 805 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
41 609 грн
|
|
41 609 грн
|
платежі
по 20 805 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BenQ |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 60 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | PictureByPicture |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 12001 |
| Час відгуку | 5мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2.5 Вт |
| Особливості | вбудований перемикач KVM |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 614.8 x 599.8 x 188 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |