|
34 914 грн
|
|
34 914 грн
|
платежі
по 17 457 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
34 914 грн
|
|
34 914 грн
|
платежі
по 17 457 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BenQ |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 12001 |
| Час відгуку | 5мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 32, 43, 169, 11 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | вбудований перемикач KVM |
| Роз'єми | 1 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 610.4 x (602.2732.2) x 476 мм |
| Вага | 13 |
| Країна виробництва | Китай |