|
24 789 грн
|
|
24 789 грн
|
платежі
по 12 395 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 789 грн
|
|
24 789 грн
|
платежі
по 12 395 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Dell |
|---|---|
| Діагональ екрану | 88 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 480 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | 99 sRGB, 8bit, Безрамковий екран, Low Dimming, VisionCare 1.0 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс0.5мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 4 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 555 х 390.5 х 243.7 мм |
| Вага | 6.01 кг |
| Країна виробництва | Китай |