|
20 505 грн
|
|
20 505 грн
|
платежі
по 10 253 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 505 грн
|
|
20 505 грн
|
платежі
по 10 253 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | HP |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 15001 |
| Час відгуку | 5мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 4 х 3 Вт |
| Особливості | USBконцентратор, Low Dimming, Безрамковий екран, VisionCare 2.0, 99 sRGB, TUV Eyesafe Certificate 2.0, 6bitFRC, Color Accuracy Low Delta E1 |
| Роз'єми | 1 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 613.4 x 543.8 x 207 мм |
| Вага | 11,27 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |