|
7 163 грн
|
|
7 163 грн
|
платежі
по 3 582 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 163 грн
|
|
7 163 грн
|
платежі
по 3 582 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | iiyama |
|---|---|
| Тип матриці | TN |
| Технології поліпшення зображення | 99 sRGB, 8bit, Безрамковий екран, Low Dimming, VisionCare 1.0 |
| Кут огляду | 170160 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 3мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 54 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір з підставкою | 411 x (453603) x 245.5 мм |
| Країна виробництва | Китай |