|
13 089 грн
|
|
13 089 грн
|
платежі
по 6 545 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 089 грн
|
|
13 089 грн
|
платежі
по 6 545 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | iiyama |
|---|---|
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Технології поліпшення зображення | Flicker Free |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 30001 |
| Час відгуку | 0.4мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 219 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 5 Вт |
| Особливості | USBконцентратор, Low Dimming, Безрамковий екран, VisionCare 2.0, 99 sRGB, TUV Eyesafe Certificate 2.0, 6bitFRC, Color Accuracy Low Delta E1 |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 807 x (426576) x 245.5 мм |
| Вага | 13,8 |
| Країна виробництва | Китай |