|
6 009 грн
|
|
6 009 грн
|
платежі
по 3 005 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 009 грн
|
|
6 009 грн
|
платежі
по 3 005 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | iiyama |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | Blue Light Filter |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 13001 |
| Час відгуку | 0.4мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 4 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 612.5 x 431.5 x 199.5 мм |
| Країна виробництва | Китай |