|
20 869 грн
|
|
20 869 грн
|
платежі
по 10 435 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 869 грн
|
|
20 869 грн
|
платежі
по 10 435 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | iiyama |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 60 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3840 x 2160 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 3 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 2 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 714 х (452602) х 239.5 мм |
| Вага | 9.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |