|
8 418 грн
|
|
8 418 грн
|
платежі
по 4 209 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 418 грн
|
|
8 418 грн
|
платежі
по 4 209 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Lenovo |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light Plus |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 15001 |
| Час відгуку | 14мс6мс4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 3 Вт |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 613.2 x (571.6421.6) x 196.2 мм |
| Країна виробництва | Китай |