|
101 767 грн
|
|
101 767 грн
|
платежі
по 50 884 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
101 767 грн
|
|
101 767 грн
|
платежі
по 50 884 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Lenovo |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 12001 |
| Час відгуку | 6мс4мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 5 Вт |
| Особливості | USBконцентратор, Low Dimming, Безрамковий екран, VisionCare 2.0, 99 sRGB, TUV Eyesafe Certificate 2.0, 6bitFRC, Color Accuracy Low Delta E1 |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 614.8 x (413568) x 222.7 мм |
| Країна виробництва | Китай |