|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MSI |
|---|---|
| Тип матриці | QDOLED |
| Кут огляду | 178178 |
| Час відгуку | 0.03мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Особливості | USBконцентратор, Low Dimming, Безрамковий екран, VisionCare 2.0, 99 sRGB, TUV Eyesafe Certificate 2.0, 6bitFRC, Color Accuracy Low Delta E1 |
| Роз'єми | 1 х 3.5мм MiniJack |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір з підставкою | 718 x 242 x 483 мм |
| Країна виробництва | Китай |