|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MSI |
|---|---|
| Діагональ екрану | 88 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 120 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | HDR Ready (HDR 10), BlueLight Shield Pro, FlickerFree, FSync Premium |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 15001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 х VGA |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 540.1 x 538.6 x 226.9 мм |
| Вага | 3.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |