|
4 399 грн
|
|
4 399 грн
|
платежі
по 2 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 399 грн
|
|
4 399 грн
|
платежі
по 2 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MSI |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | AntiFlicker |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 15001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 х VGA |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 556.89 x 413.91 x 188.2 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |