|
3 389 грн
|
|
3 389 грн
|
платежі
по 1 695 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 389 грн
|
|
3 389 грн
|
платежі
по 1 695 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Діагональ екрану | 228 |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Максимальна частота розгортки екрана | 75 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | UltraClear |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 40001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 1 x Нeadphone |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 492 x 376 x 220 мм |
| Вага | 2.61 кг |
| Країна виробництва | Південна Корея |