|
7 829 грн
|
|
7 829 грн
|
платежі
по 3 915 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 829 грн
|
|
7 829 грн
|
платежі
по 3 915 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 15001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 3 Вт |
| Особливості | USBконцентратор, Low Dimming, Безрамковий екран, VisionCare 2.0, 99 sRGB, TUV Eyesafe Certificate 2.0, 6bitFRC, Color Accuracy Low Delta E1 |
| Роз'єми | 1 х VGA |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 540 x 501 x 232 мм |
| Вага | 7,44 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |