|
6 119 грн
|
|
6 119 грн
|
платежі
по 3 060 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 119 грн
|
|
6 119 грн
|
платежі
по 3 060 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | CrossHair |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір з підставкою | 540 x 515 x 261 мм |
| Країна виробництва | Китай |