|
12 499 грн
|
|
12 499 грн
|
платежі
по 6 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 499 грн
|
|
12 499 грн
|
платежі
по 6 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | SmartImage |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 4мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | 99.9 sRGB, Безрамковий екран, USBконцентратор USB3.2, Gen1, 5G Upstream USBB x 1 Downstream USBA x 4, TUV Eye Comfort, 10 bit |
| Роз'єми | 2 х HDMI |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 613 x 524 x 205 мм |
| Країна виробництва | Китай |