|
11 494 грн
|
|
11 494 грн
|
платежі
по 5 747 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 494 грн
|
|
11 494 грн
|
платежі
по 5 747 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 109 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 15001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 x 3 Вт |
| Особливості | USBконцентратор USB3.2, Gen1, 5G Upstream USBB x 1Downstream USB 3.2 x 4, (with 1 for fast chargeB.C 1.2), PowerSensor, LightSensor, TUV Eyesaf |
| Роз'єми | 4 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір з підставкою | 614 x 543 x 235 мм |
| Країна виробництва | Китай |