|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Максимальна частота розгортки екрана | 75 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | SmartContrast |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 30001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 709 x 523 x 281 мм |
| Вага | 7.34 кг |
| Країна виробництва | Китай |