|
19 279 грн
|
|
19 279 грн
|
платежі
по 9 640 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 279 грн
|
|
19 279 грн
|
платежі
по 9 640 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Діагональ екрану | 144 |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Максимальна частота розгортки екрана | 240 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | displayhdr 400 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 40001 |
| Час відгуку | 0.5мс (MPRT) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Особливості | USBконцентратор, Multiview PIPPBP |
| Роз'єми | 3 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 700 x 601 x 320 мм |
| Вага | 8.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |