|
19 799 грн
|
|
19 799 грн
|
платежі
по 9 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 799 грн
|
|
19 799 грн
|
платежі
по 9 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Діагональ екрану | 141 |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Максимальна частота розгортки екрана | 100 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3440 x 1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | EasyRead |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 30001 |
| Час відгуку | 4мс |
| Співвідношення сторін | 219 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 5 Вт |
| Особливості | вбудований перемикач KVM |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 807 x 601 x 250 мм |
| Вага | 11.49 кг |
| Країна виробництва | Китай |