|
30 745 грн
|
|
30 745 грн
|
платежі
по 15 373 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
30 745 грн
|
|
30 745 грн
|
платежі
по 15 373 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Діагональ екрану | 97 |
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 120 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 3440 x 1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Технології поліпшення зображення | sRGB 121 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 12001 |
| Час відгуку | 4мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 219 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 5 Вт |
| Особливості | вбудований перемикач KVM |
| Роз'єми | 4 x USB 3.2 |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 944 x 628 x 280 мм |
| Вага | 14.12 кг |
| Країна виробництва | Китай |