|
47 849 грн
|
|
47 849 грн
|
платежі
по 23 925 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
47 849 грн
|
|
47 849 грн
|
платежі
по 23 925 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Технології поліпшення зображення | SmartImage |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 30001 |
| Час відгуку | 5мс |
| Співвідношення сторін | 329 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 5 Вт |
| Особливості | USBконцентратор, Multiview PIPPBP |
| Роз'єми | 1 х DisplayPort |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 1194 x 568 x 303 мм |
| Країна виробництва | Китай |