|
20 999 грн
|
|
20 999 грн
|
платежі
по 10 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 999 грн
|
|
20 999 грн
|
платежі
по 10 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Технології поліпшення зображення | FlickerFree |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Роз'єми | 1 х 3.5мм MiniJack |
| Кріплення VESA | 100x100 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 613 x 553.2 x 263.5 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 24 |