|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Vinga |
|---|---|
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Максимальна частота розгортки екрана | 75 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 1920 x 1080 |
| Тип підсвічування | ELED |
| Технології поліпшення зображення | Low Blue Light, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 30001 |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | Відсутній |
| Роз'єми | 1 х HDMI |
| Кріплення VESA | 75x75 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 495 х 360 х 182 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |