|
7 199 грн
|
|
7 199 грн
|
платежі
по 3 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 199 грн
|
|
7 199 грн
|
платежі
по 3 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Vinga |
|---|---|
| Тип матриці | IPS |
| Максимальна частота розгортки екрана | 144 Гц |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1440 |
| Тип підсвічування | ELED |
| Технології поліпшення зображення | srgb 100 |
| Кут огляду | 178178 |
| Контрастність | 10001 |
| Час відгуку | 1мс (GtG) |
| Співвідношення сторін | 169 |
| Вбудовані динаміки | 2 х 2 Вт |
| Особливості | USB для зарядки пристроїв |
| Роз'єми | 1 x USB typeA (output) |
| Кріплення VESA | 75x75 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір з підставкою | 620 x (450580) x 220 мм |
| Країна виробництва | Китай |