|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 462600 |
|---|---|
| Бренд | Ariete |
| Об'єм, л. | 6 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 1300 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 80 200 С |
| Програми приготування | Фрі, курка, стейк, риба, випічка, піца, нагетси, овочі, креветки, бекон |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | жарка у фритюрі |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 4.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 35 х 33 х 23 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |