|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AFD10OBLE |
|---|---|
| Бренд | Cuisinart |
| Об'єм, л. | 10 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 6 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 2400 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 80210 C |
| Програми приготування | Смаження Запікання Гриль Випічка Приготування в одній каструлі Смаження з перемішуванням Пасерування Приготування замороженої їжі Розігрівання |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | регулювання температури води |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 10.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 48 х 30 х 26 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |