|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | DEMKZ30W |
|---|---|
| Бренд | Deerma |
| Об'єм, л. | 3 |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 1000 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 40 200 С |
| Програми приготування | Смаження Запікання Гриль Випічка Приготування в одній каструлі Смаження з перемішуванням Пасерування Приготування замороженої їжі Розігрівання |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 2.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 x 22.5 x 27.5 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |