|
3 685 грн
|
|
3 685 грн
|
платежі
по 1 843 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 685 грн
|
|
3 685 грн
|
платежі
по 1 843 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AF1505 |
|---|---|
| Бренд | ERGO |
| Об'єм, л. | 12 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 2000 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 65 200 С |
| Програми приготування | Картопля фріЗаморожені продукти, Овочі, Курка, Стейк, Риба. |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | гриль на решітці |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 8.6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.5 х 34 х 32.5 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |