|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AF400EUWH |
|---|---|
| Бренд | Ninja |
| Об'єм, л. | 10 |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість програм | 6 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 2470 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 40240 С |
| Програми приготування | Фрі, курка, стейк, риба, випічка, піца, нагетси, овочі, креветки, бекон |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Відсутня |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.5 х 32.5 х 27 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |