|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HD928500 |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Об'єм, л. | 7 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 2000 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 40 200 С |
| Програми приготування | Тушіння запікання томління розігрів гриль розморожування |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Алюміній |
| Вага | 6.25 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 x 30 x 41 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |