|
5 799 грн
|
|
5 799 грн
|
платежі
по 2 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 799 грн
|
|
5 799 грн
|
платежі
по 2 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NA23000 |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Об'єм, л. | 6 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 13 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 1500 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 60 200 С |
| Програми приготування | Тушіння запікання томління розігрів гриль розморожування |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Алюміній |
| Вага | 5.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 37 х 37 х 33.5 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |