|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | Smart Air Fryer MAF10 White (6.5L) |
|---|---|
| Бренд | Xiaomi |
| Об'єм, л. | 7 |
| Тип керування | Сенсорне |
| Кількість програм | 8 |
| Тип нагріву | ТЕНнагрів |
| Потужність | 1800 Вт |
| Дисплей | Так |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Діапазон температур | 40 200 С |
| Програми приготування | Картопля фрі, нагетси, бекон, креветки, запечена курка, піца, стейки, овочі, риба, випічка, ручний режим |
| Регулятор температури | Так |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Підтримка температури | Так |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Особливості | випікання хлібу |
| Відкладений старт | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Покриття чаші | Караміка |
| Вага | 5.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.9 х 31.7 х 28.7 см |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |