|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 860 Вт |
| Особливості | Таймер відстрочки старту до 24 годин, Регулювання температури, Звуковий сигнал можливість відключення, Регулювання часу приготування, Підтримка темпер |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 25C 240C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір виробника | Сірий |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Половник, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 310 х 290 х 290 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |