|
2 198 грн
|
|
2 198 грн
|
платежі
по 1 099 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 198 грн
|
|
2 198 грн
|
платежі
по 1 099 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Edler |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Особливості | приготування під тиском |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 25C 240C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | Книга рецептів, Чаша, Ложка, Мультиварка, Інструкція, Половник, мірний стакан, шнур живлення |
| Габарити (ВхШхГ) | 345 х 320 х 320 мм |
| Вага | 4.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |